Vai volejbols ir populārs sporta veids Latvijā?

Latvijā ir vairāki sporta veidi kuri ir ļoti populāri visā sabiedrībā. Populārākie, komandu, sporti ir hokejs, basketbols un futbols. Šie ir trīs lielie sporti kas ir pazīstamākie un apspriestākie, bet arī volejbols sacenšas par savas popularitātes celšanu.

Attīstoties šim sporta veidam Latvijas un pasaules līmenī, ceļas arī tā popularitāte, bet ir jāņem vērā ka ir divi volejbola veidi – pludmales volejbols un telpu volejbols. Pludmales volejbols ir ļoti populārs atpūtas veids vasaras sezonā un arī mūsu sportistu sasniegumu dēļ. Volejbols telpās ir nedaudz mazāk populārs, bet arī tas attīstās.

Spēlēt volejbolu brīvajā laikā vai sekot līdzi spēlēm nav tik aktuāli kā hokejam vai basketbolam, bet daudzi ļoti aktīvi to dara. Savā ziņā, volejbols ir ļoti populārs, bet tikai savā interešu zonā. Ja hokejam seko visa valsts, īpaši ja noris čempionāts vai kādas citas, lielas, spēles, tad volejbolam daudzi neseko pilnībā. Šis sports ir mazāks, jo daudzi to pilnība ignorē, tas vēl nav iegājis tautas kopīgā atpazīstamībā. Lai arī Latvijā ir gana daudz komandu kas piedalās augsta līmeņa sacensībās, nebūt ne visi spēs nosaukt kādu komandu vai līgu kur tās spēlē. Laikam ejot šis sports var iekarot stāvokli līdzīgi kā futbols, bet tas vēl nav noticis un kad tas notiks ir grūts jautājums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *