Nedaudz par pludmales volejbolu

Kopš volejbola ieviešanas, šis sports joprojām ir viens no populārākajiem un visvairāk mīlētajiem visā Latvijā, jo mums ir pazīstami tādi līderi, kā Aleksandrs Samoilovs, Jānis Šmēdiņš un citi. Pludmales volejbols ir īpaši populārs, un ir daudzi entuziasti, kuri dodas uz pludmalēm vai āra laukumiem, kur ir iespējams spēlēt volejbolu.

Pludmales volejbols tiek spēlēts uz smilšu laukuma un komanda sastāv no diviem spēlētājiem, nevis sešiem. Tam ir tāds pats noteikumu kopums, kā tipiskai volejbola spēlei.

Galvenā pludmales volejbola iezīme ir tas, ka katra komanda demonstrē savu spēju, lai uzvarētu spēli, izmantojot roku signālus. Spēlētāji signalizē savam partnerim aiz muguras, lai norādītu, kāda veida stratēģiju viņi plāno izmantot. Tas tiek darīts, lai izvairītos no tā, ka viņu pretinieki redz spēles signālus.

Lai baudītu pludmales volejbola spēli, ir trīs galvenie noteikumi, kas vienmēr jāpatur prātā.

Bumbas padošana, atsišana. Tā kā pludmales volejbolā tiek doti punkti par bumbas padošanu vai atsišanu, Jums ir jāzina kā to darīt pareizi.

Protokols. Tāpat kā ir svarīgi zināt pareizās prasmes un metodes, Jums ir jāzina pludmales volejbola protokols, piemēram, laukuma izmēri un tīkla augstums, kas atšķiras vīriešiem un sievietēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *