Kā agri mosties

Mosties agri no rīta ir ļoti vērtīgi. Katram, taču, ir nepieciešams vairāk laika, pie tam, vienmēr ir tik daudz darīšanu, kuras būtu vērtīgākas un interesantākas par miegu. Tomēr, pamosties agri no rīta nemaz nav tik vienkārši un viegli, īpaši, ja esiet pieraduši gultā valstīties ilgi.

Ja jūs gribat iemācīties mosties agri, pamēģiniet sekot šiem padomiem

  1. Noregulējiet modinātāju katru rītu uz vienu un to pašu laiku.

Mūsu ķermenim patīk tradīcijas. Ja jūs katru dienu modīsieties vienā un tai pašā laikā, tad ar katru reizi pamosties būs vieglāk.

Ja jūs nemaz neesat pieraduši mosties agri, tad sākumā būs ļoti grūti. Ir svarīgi nedot sev „atlaides”, bet gan mosties vienā un tai pašā laikā arī brīvdienās.  Pakāpeniski jūsu iekšējais pulkstenis noregulēsies un, iespējams, jūs iemācīsieties mosties vienā un tai pašā laikā pat bez modinātāja.

  1. Centieties neizmantot iespēju „vēl pagulēt”.

Ja esat uzlikuši modinātāju, tad celieties uzreiz! Jo biežāk jūs pagarināsiet valstīšanās laiku, jo grūtāk būs piecelties. Guļot gultā un cenšoties pagulēt vēl 10 minūtes, mēs neatpūšamies

Ir viens labs veids kā likt sev piecelties uzreiz – nolikt modinātāju otrā istabas galā. Tādā veidā, lai to izslēgtu, jums būs nepieciešams izkāpt no gultas un ir iespēja, ka atpakaļ jūs vairs neielīdīsiet.

  1. Ir jāgrib celties agri.

Agras pamošanās atslēdziņa ir vēlēšanās to darīt. Ja jums patiešām ir motivācija piecelties agrāk, tad smadzenes nemeklēs iemeslus, lai pagulētu ilgāk. Izdomājiet kādas agras mošanās priekšrocības jūs nevarat neizmantot un ķeriet iespēju!

  1. Ieprogrammējiet pamošanās laiku pirms miega.

Pirms iemigt, atkārtojiet pie sevis laiku, kad jums būs jāmostās. Ja jūs spēsiet uz to koncentrēties, tas ietekmēs jūsu zemapziņu un jūs būsiet gatavi tam, lai šai laikā pamostos bez problēmām.

  1. Ejiet gulēt, kad jūtaties noguruši.

Tas, ka jums ceļas agri, nemaz nav iemesls tam, ka arī gulēt jāiet cik vien iespējams agrāk. Bieži vien mēs guļam ilgāk, nekā tas vajadzīgs mūsu organismam. Pareizāk iet gulēt tad, kad jūtaties noguruši. Ja apgulsieties, kad vēl  negribās, jūs, cenšoties iemigt, zaudēsiet iespēju izmantot laiku labāk. Tas nekādi jums nepalīdzēs no rīta pamosties agrāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *