Sieviešu pludmales volejbols

Sieviešu pludmales volejbols ir kas vairāk nekā tikai spēle saulē smilšu pludmalēs. Tā var būt sākās kā tāda, taču pēdējo gadu laikā šī spēle ir kļuvusi oficiālo vasaras olimpisko spēļu sporta veidu. Būdams iekštelpu volejbola paveids, pludmales volejbolu – īpaši profesionālā līmenī – spēlē tikai divi cilvēki, nevis komandas ar sešiem spēlētājiem. Noteikumi ir nedaudz atšķirīgi, un tie ietver dažus interesantas žestus, lai palīdzētu spēlētājiem. Šeit mēs apskatīsim sieviešu pludmales volejbolu un to, kā tas ir kļuvis par tik populāru sportu.

Pamata volejbola noteikumi, kas regulē sieviešu pludmales volejbolu ir ļoti līdzīgi tiem, ko izmanto standarta iekštelpu volejbolā. Divu cilvēku komanda pludmales volejbolā gūst punktu, piespiežot bumbu pie zemes pretinieka pusē. Tās var arī gūt punktu, kad pretinieku komanda kļūdās vai izdara kaut ko pret noteikumiem. Bumbai var pieskarties tikai trīs reizes, pirms tai ir jāšķērso tīkls un abiem spēlētājiem secīgi jāveic kontakts ar bumbu. Spēle tiek spēlēta uz smilšu virsmas, nevis cietas virsmas, kas ir arī nedaudz mazāka nekā iekštelpu laukums. Ir arī citas nelielas atšķirības starp abām spēlēm un pludmales volejbola bumba faktiski ir nedaudz lielāka un mīkstāka nekā standarta iekštelpu bumba. Arī spēlētāji spēlē ar basām kājām.

Volejbola treniņi ir svarīgi spēlētājiem pludmales volejbolā, jo ir dažas nelielas atšķirības, kas ir vairāk saistītas ar to, kā bumba tiek izspēlēta. Spēlētāji pludmales volejbolā var izmantot arī žestus aiz muguras, lai palīdzētu partnerim zināt, kāda veida stratēģiju viņi plāno izmantot pēc tam, kad bumba nonāks viņu laukuma pusē. Šos žestus var lietot ar vienu vai abām rokām, un, ja tos izmanto gudri, tie var noteikt spēlēs uzvarētāju.

Pienākot pavasarim un saulei aizdzenājot ziemas mākoņus, sākas laiks sagatavoties volejbola sezonai. Atrast perfektu pludmales volejbola bumbu sezonai var šķist biedējošs uzdevums iesācējam, bet izvēlēties īsto bumbu ir tikpat vienkārši kā doties uz pludmali. Spēlēm pludmalē ir vajadzīgas citādas volejbola bumbas ar ko spēlēt, nekā tās, ko izmanto iekštelpu volejbolam un pludmales volejbolam kopumā ir pavisam cits noteikumu kopums.

Ražotas dažādos izmēros un veidotas no dažādiem materiāliem, nekā iekštelpu volejbola bumbas, pludmales volejbola bumbas tiek veidotas, lai izturētu grūtu spēli jebkādos āra apstākļos. To dizains ļauj tām atvairīt netīrumus un smiltis, lai Jūsu pludmales bumba vienmēr saglabātos teicamā stāvoklī. Par laimi, mēs pārskatīsim labākās pludmales bumbas sezonai, lai Jūs varētu uzlabot savu volejbola spēli pludmalē. Spēlēm pludmalē ir nepieciešama nedaudz lielāka volejbola bumba, un ražotāji izmanto ar roku darinātu tehniku, lai bumba kalpotu vairākas sezonas. Pludmales volejbola bumbas ir izgatavotas no augsta kompozīta ādas vai no īstas ādas, nevis mīkstas ādas alternatīvām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *