Ar ko atšķiras volejbols no pludmales volejbola

Pludmales volejbols ir viens no tiem lieliski universālajiem sporta veidiem, kas var būt spraigs un aizraujošs spēlējot un skatoties, vai, no otras puses, var būt lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Tas ir patiešām viegli, viss, kas Jums nepieciešams, ir smiltis, tīkls un cilvēki, kas vēlas spēlēt un, protams, bumba.

Pludmales volejbolu var spēlēt tikai divi cilvēkiem katrā komandā, tas ir kopumā četri cilvēki. Tomēr, ja Jūs esat mazāk kvalificēti un pieredzējuši šajā spēlē, Jums būs vieglāk spēlēt ar lielāku komandu. Jo vairāk spēlētāju Jums ir, jo mazāks laukums katram spēlētājam būs jāsedz un vairāk laika viņiem būs atgūties starp sitieniem. Ja Jums ir tikai daži spēlētāji, Jūs katrs būsiet diezgan nodarbināti, lai mēģinātu atsist bumbu. Ja Jūs vēlaties spēlēt brīvu un nesaspringtu spēli, izvēlieties lielākas komandas. Tas arī dod Jums vairāk iespēju socializēties.

Pludmales volejbols ir līdzīgs parastajam iekštelpu volejbola gan noteikumos gan izpildē, tomēr pat pieredzējuši volejbola spēlētāji neapzinās, cik daudz grūtāk ir skriet un lēkt smiltīs. Tā kā ir grūtāk ātri pārvietoties uz smiltīm nekā uz cietas virsmas, spēle būs daudz lēnāka nekā regulāra iekštelpu volejbola spēle. Ja sportists trenējas pludmales volejbolā, treniņi koncentrēsies uz ķermeņa apakšējās daļas izturību, kā arī ķermeņa augšdaļas izturību. Lai gan ir nepieciešams atsist bumbu ar lielu spēku un precizitāti, kāju nostiprināšana arī ir ārkārtīgi svarīga. Tas uzlabo spēju ātri un precīzi pārvietoties smiltīs, neskatoties uz pretestību. Spēcīgas kājas ir svarīgas iekštelpu volejbolā, tomēr spēja lēkt augstu un piezemēties bez traumām ir obligāts priekšnoteikums, spēlējot pludmales volejbolu.

Traumas ir ļoti izplatītas starp jauniem un pieredzējušiem pludmales volejbola spēlētājiem. Nepareizi nosakot smilšu pretestību, krītot var tikt nobrāzti ceļgali un elkoņi. Bieži vien, spēlētājs lēks pēc bumbas un aizmirsīs, ka viņiem ir jāaizsargā sevi no smiltīm un sāpīga kritiena.

Vienalga, vai Jūs spēlējat sacensību gara pēc vai vienkārši vēlaties labi pavadīt laiku ar draugiem, pludmales volejbols var būt ļoti aizraujošs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *